Bestuursproat November
Er zijn veel wijzigingen doorgevoerd in de leden administratie.
Door het weg vallen van Heren 5, verlieten enkele van deze spelers de club.
Aan de andere kant melden er zich bij diverse teams enkele spelers aan.
Ook bij de aspiranten blijft het leden aantal stijgen.
De KPJ heeft momenteel 123 leden, waaronder 26 aspiranten en 10 steunende leden
Er is vergaderd en hebben besloten zelf voortaan de boodschappen te gaan verzorgen. Dit gaat Emiel voortaan doen. Als je merkt dat er iets ontbreekt in de kantine qua snoep, ships enz. kun je dit mailen naar de mail van het bestuur, dan zal Emiel er zorg voor dragen dat dit er komt.
We hebben een lijst/poster opgesteld die we gaan ophangen in de kantine. Met hierop de wijze van afsluiten van de kantine, dus het opruimen van flesjes, asbakken, een keer rond vegen etc.
Er zal ook op deze lijst komen staan dat je voor het ontbreken van boodschappen altijd kunt mailen naar het bestuur.
Een schoonmaak schema of iets dergelijks is nog niet opgesteld. Dit zullen wij weer bespreken in de volgende vergadering.
Geert heeft weer nieuwe handballijsten opgehangen.
De data's van de bestuurs vergaderingen zijn simpel, eerste maandag van de maand.
Iedereen kan binnen lopen bij de vergadering indien er problemen zijn. Dan heeft die gene ook direct antwoord op zijn vragen.
Met vriendelijke groet,
Het bestuur